11   Nasi kandydaci do Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka...

29 lipca 2019 r. Rady Miasta przyjęła uchwałę w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka. Rada ta będzie liczyła 15 członków, reprezentujących sanockie szkoły podstawowe i średnie. Będzie miała charakter konsultacyjny, a jej nadrzędnym celem jest upowszechnienie idei samorządowej wśród młodzieży oraz zwiększenie aktywności młodych ludzi mieszkających w naszym mieście.

Pierwsze wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka, zgodnie z zarządzeniem Burmistrza odbędą się w dniach 18-19-20 września 2019.

W naszej szkole powołana została Komisja Wyborcza, której zdaniem będzie przeprowadzenie wyborów. Kandydować do Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka mogą uczniowie klasy siódmej i ósmej.

12 września 2019 r. Szkolna Komisja Wyborcza ogłosiła listę kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka. Kandytami są:

1. Szymon Błaszczak – klasa 8a
2. Natalia Jagniszczak – klasa 8a
3. Anna Kochelak – klasa 7a
4. Oliwia Krokis – klasa 7a
5. Artur Łonyszyn – klasa 7a
6. Aleksandra Solecka – klasa 7a
7. Agnieszka Wasylew – klasa 8a

Czwartek  12.09.2019  ||    Dodała  Irena B.