20   Demokratyczne WYBORY do Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka...

Zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Sanoka, w dniu 19 września 2019 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta.

Wybory te poprzedziła kampania wyborcza, w której aktywnie uczestniczyło siedmiu kandydatów na radnych. Odbyły się także spotkania z wyborcami – uczniami klas IV- VIII. Powołana została Szkolna Komisja Wyborcza w składzie: Julia Rajchel, Lena Cange i Wiktoria Raczkowska.

Przygotowano listy uprawnionych do udziału w wyborach oraz specjalne karty do głosowania.

Wybory odbywały się w wyznaczonym w szkole miejscu.

Wzięli w nich udział wszyscy uczniowie klas IV- VIII.

Uprawnionych do głosowania było 131 osób.

Po zakończeniu głosowania Szkolna Komisja Wyborcza dokonała podliczenia wszystkich oddanych głosów. Okazało się że wszystkie głosy były ważne, a frekwencja wyborcza wyniosła aż 83%.

Szkolna Komisja Wyborcza w towarzystwie pani dyrektor Barbary Zdybek ogłosiła w poszczególnych klasach wyniki wyborów.

Niekwestionowanym zwycięzcą wyborów okazała się Natalia Jagniszczak z klasy VIII, która zdobyła, aż 44,9 % wszystkich oddanych głosów.

Gratulujemy naszej koleżance Natalii wspaniałego wyniku i życzymy sukcesów w pełnieniu funkcji RADNEJ Młodzieżowej Rady Sanoka.

!!!  Gratulujemy również pozostałym kandydatom za udział w kampanii wyborczej,
uzyskania dobrych wyników w głosowaniu,
a przede wszystkim za to, że wykazali się zaangażowaniem i postawą świadcząca o tym,
że Nasza Szkoła i Nasze Miasto są dla nich ważne  !!!

Czwartek  19.09.2019  ||    Dodała  Irena B.