62   Z wizytą w Państwowej Szkole Muzycznej w Sanoku...

W piątkowe popołudnie 4 października grupa dziewcząt z Szkolnego Klubu Przyjaciół „FRIENDS AROUND THE WORLD” wraz z opiekunkom koła p. Gertą Lubieniecką – Jakiel odwiedziła Szkołę Muzyczną w Sanoku, w której odbyła się projekcja filmu „DZIEŃ CZEKOLADY”.

Przed filmem posłuchałyśmy występu kwartetu gitarowego, następnie obejrzałyśmy ekranizację pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę niezwykłych bohaterów połączyła nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret. "Dzień czekolady" to opowieść o tęsknocie, miłości i wyobraźni tak potężnej, że niemożliwe staje się możliwe, zmieniając życie wszystkich bohaterów na zawsze.

Nasze odczucia po filmie przedyskutowałyśmy w „URWISIE” na gorącej czekoladzie z naturalną bita śmietaną.

Było to kolejne „przepysznie” wspólnie spędzone popołudnie.

Czwartek  10.10.2019  ||    Dodała  Gertruda L. J.