64   Konkurs Czytelniczy w Szkolnej Bibliotece...

Wraz z nowym rokiem szkolnym, rozpoczynamy kolejną edycję Konkursu Czytelniczego. Nagradzani będą czytelnicy, którzy w danym miesiącu przeczytali najwięcej książek. Będą również sporządzane liczbowe zestawienia czytelnictwa w klasach.

A oto wyniki konkursu za miesiąc wrzesień:

I miejsce zajęła klasa IIIa, wychowawczyni klasy p. Anna Blecharczyk 136 wypożyczonych książek,
II miejsce – klasa Ia, wychowawczyni klasy p. Anna Łakoś – 106 książek,
III  miejsce – klasa Ib, wychowawczyni klasy p. Sabina Kurasik
85 książek,
III miejsce – klasa  IIa, wychowawczyni p. Mariola Bodnar – 77 książek.

Najlepsi czytelnicy WRZEŚNIA z poszczególnych klas zostali nagrodzeni pamiątkowymi książeczkami. A oto oni:

--- klasa 1a – Oliwia Trybała, Aleksandra Jagniszczak, Lena Solarz, Paulina Brejta, Hania Radożycka,
--- klasa 1b – Jakub Gurgacz, Lena Kraczkowska, Zuzanna Łakomy,
--- klasa 2
a – Maja Serwa, Gabriela Kopiec, Julia Struś, Nikodem Bat,
--- klasa 3a – Jakub Solecki, Milan Jezierski, Angelika Kruszyńska, Zuzanna Wasłowicz

Najlepszym czytelnikiem miesiąca został Jakub Solecki z klasy 3a, z wynikiem 19 przeczytanych książeczek.

!!!  Gratulujemy wspaniałym czytelnikom wysokich wyników w miesiącu wrześniu
i życzymy nie gasnącej chęci kontaktu z książeczką i jej zaczarowanym światem wyobraźni w kolejnych miesiącach !!!

Sobota  12.10.2019  ||    Dodała  Renata H.