69   "Za trud, za serce, za uśmiech - DZIĘKUJEMY"...

15 października w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.

Uroczystości rozpoczęła Msza Święta z udziałem pracowników szkoły, uczniów oraz przedstawicieli rodziców. Po mszy odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klas II, III, V i VIb, podczas której uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili szkolną rzeczywistość, dostarczając wiele uśmiechu zgromadzonym na sali. Niektórzy uczniowie wcielili się w rolę nauczycieli, a pozostali w rolę uczniów.

Duże wrażenie wywołał pokaz mody nauczycielskiej. Na wybiegu pokazano kolekcję, która idealnie wskazuje, czym powinien kierować się nauczyciel podążający ścieżką rozwoju zawodowego w dobie reformy oświaty.

Następnie wierszem i piosenką uczniowie podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę i trud włożony w edukację oraz dbałość o dobrą atmosferę w naszej szkole.

Życzenia dla wszystkich nauczycieli złożyli również przedstawiciele Rady Rodziców.

Na zakończenie Pani dyrektor Barbara Zdybek wręczyła NAGRODY DYREKTORA zasłużonym nauczycielom i pracownikom szkoły. W tym roku szkolnym nagrodę tą otrzymali:

--- p. Katarzyna Bajger,
--- p. Ewelina Krawiec,
--- p. Sabina Kurasik,
--- p. Kamila Mika,
--- p. Małgorzata Poziomkowska,
--- p. Dorota Adamska,
--- p. Julianna Struś,
--- p. Regina Jedynak,
--- p. Zenon Niedziński

Nauczyciele naszej szkoły zostali również uhonorowani przez Ministra Edukacji Narodowej i Burmistrza Miasta Sanoka. Pani Maria Kurkarewicz otrzymała MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ, a pani Irena Bojarska - Nagrodę Burmistrza.

!!!  SERDECZNIE GRATULUJEMY nagrodzonym nauczycielom  !!!

Czwartek  17.10.2019  ||    Dodały  Mariola B. i Anna B.