73   Wycieczka tematyczna klasy 3 do PIEKARNI...

Uczniowie klasy III uczestniczyli  w cyklu zajęć „ Chlebowa historia”, którego tematyka poświęcona była roślinom zbożowym oraz produktom, których pochodzenie zawdzięczamy tym właśnie roślinom. W ramach omawianej tematyki  zapoznali się z pracą rolnika, młynarza, piekarza oraz poznali etapy produkcji chleba „od ziarenka do bochenka”. Na podsumowanie zajęć klasa, wraz z wychowawczynią p. Anną Blecharczyk , udała się na wycieczkę tematyczną do piekarni „IRESTA” w Olchowcach.

!!!  Wychowawczyni klasy, p. Anna Blecharczyk, bardzo dziękuje Państwu Małkowskim
za okazaną gościnność i bardzo miłą atmosferę  !!!

Sobota  19.10.2019  ||    Dodała  Anna B.