89   Pierwsze Spotkanie BIZNESOWE uczniów klasy 1a i 1b...

W październiku uczniowie klas Ia i Ib mieli swoje pierwsze „Spotkanie Biznesowe”. Przeprowadziła je opiekunka Szkolnego Koła SKO p. Maria Kurkarewicz.

Opowiedziała dzieciom o historii Szkolnego Koła SKO, promowała zakładanie osobistych kont SKO dla dzieci ponieważ oszczędzać mogą, a nawet powinny wszystkie dzieci.

Bank PKO S.A. zgodnie z nową koncepcją oszczędzania umożliwia zakładanie kont dla ucznia - nawet dla 6 – cio latków.

Uczniowie mają szeroką wiedzę na temat tego co można oszczędzać i doskonale wiedzą, że pieniążków nie można wydawać tylko na zabawki i słodycze. Chciałyby już teraz mieć swoje konto w Banku, więc wystarczy tylko wypełnić deklarację. Do tego serdecznie zapraszamy – UCZYMY DZIECI OSZCZĘDNOŚCI.

Sobota  2.11.2019  ||    Dodała  Marylka K.