94   Prezenty dla Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sanoku...

W dniach od 18-25 października w naszej szkole odbyła się akcja zbierania zabawek i artykułów plastycznych dla Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sanoku zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie naszej szkoły bardzo czynnie włączyli się w tą akcje przynosząc zabawki, gry rozwijające dla dzieci, puzzle, przybory szkolne.

Wszystkim uczniom którzy okazali serce na rzecz drugiego człowieka DZIĘKUJEMY!

29 października delegacja naszej szkoły wraz z opiekunem SU p. Eweliną Krawiec oraz p. pedagog Katarzyną Bajger udała się do ośrodka, aby przekazać zebrane przez naszą szkołę rzeczy. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez p. Dyrektor, która była zaskoczona, a zarazem szczęśliwa z powodzenia naszej akcji. Podziękowała nam za okazaną dobroć i zaangażowanie. Samorząd Uczniowski informuje, że to na pewno jeszcze nie koniec naszej współpracy ze Szkołą Specjalną.

Środa  6.11.2019  ||    Dodała  Ewelina K.