103  Klub Korespondencyjny SP6 nawiązał kontakt z kolegami z Francji...

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Sanoku w ramach projektu Erasmus+ rozpoczęli korespondencję ze szkołą we Francji. Jest to poniekąd kontynuacja działań rozwijających umiejętność pisania i nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, która miała miejsce w zeszłym roku szkolnym, a obecnie więcej uczniów bierze w niej udział.

Nasi partnerzy ze szkoły im. Marcel Ayme z Milizac ze swoja panią wychowawczynią Christelle napisali 30 kolorowych listów, w których przedstawili siebie i zachęcają do współpracy. Listy dotarły do nas standardową pocztą. P. Gertruda Lubieniecka Jakiel z p. Agnieszką Mandzelowską nadzorują sprawny przebieg wymiany korespondencyjnej i wspierają uczniów w pracy.

Klasy 5a i 6b oraz Milan z klasy 3 są zachwycone pomysłem i możliwością ćwiczenia języka angielskiego w przyjemny sposób. Czekamy na kolejna wymianę listów.

Sobota  16.11.2019  ||    Dodała  Gertruda L. J.