113  "JESIEŃ - pora kolorowa" - Konkurs Fotograficzny...

Kolejny już raz uczniowie klas I-III mogli wykazać się swoim talentem artystycznym w ramach Konkursu Fotograficznego „Jesień – pora kolorowa”.

Celem konkursu jest:

- zachęcenie dzieci do poznawania przyrody,
- rozwijanie umiejętności dostrzegania walorów przyrodniczych najbliższego otoczenia,
- przebywanie na świeżym powietrzu i spędzanie czasu z rodziną,

- upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki już wśród najmłodszych odbiorców.

Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tegorocznej edycji  wzięło udział 27 uczestników:

--- klasa Ia: Paulina Brejta, Natalia Buras, Maria Janik, Martyna Kozioł, Hanna Radożycka,
--- klasa Ib
: Amelia Domaradzka, Kacper Flur, Wiktor Gac, Julia i Jakub Gurgacz, Lena Kraczkowska, Konstancja Kruszyńska, Gabriel Latusek, Zuzanna Łakomy, Kacper Wanielista, Jagoda Węgrzyn, Amelia Wojdyła,
--- klasa IIa
: Laura Latusek, Julia Struś, Karolina Targowska, Mateusz Wisłocki,
--- Klasa IIIa
: Jagoda Abucewicz-Frącek, Magdalena Bochnak, Milan Jezierski, Angelika Kruszyńska, Hanna Mleczko, Julia Nieć.

Wpłynęły bardzo ciekawe, pomysłowe prace, w których dzieci wykazały się niezwykle oryginalną interpretacją tematu i talentem fotograficznym. Wszystkie można podziwiać  w utworzonej szkolnej galerii .Twórczość uczniów oceniała Komisja Konkursowa w składzie: p. Barbara Zdybek – dyrektor szkoły, p. Pelagia Bąk – nauczyciel plastyki oraz p. Edyta Podstawska – nauczyciel wspomagający.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Julia Nieć
– Julia i Jakub Gurgacz
– Milan Jezierski
: Amelia Wojdyła

W dniu 18 listopada, Pani Dyrektor Barbara Zdybek wręczyła  wszystkim  uczestnikom konkursu pamiątkowe dyplomy, a laureaci  otrzymali w nagrodę atrakcyjne albumy przyrodnicze.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, którzy podjęli trud nie tylko wykonania wspaniałych zdjęć, ale też wielu wypraw w poszukiwaniu  okazów przyrodniczych i „darów jesieni”, które uwiecznili na swych fotografiach.

Organizatorem konkursu jest p. Anna Blecharczyk, opiekun Szkolnego  Koła LOP „EKOLUDKI”.

!!!  SERDECZNE PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY DO RADY RODZICÓW
za ufundowanie nagród dla zwycięzców konkursu  !!!

Wtorek  19.11.2019  ||    Dodała  Anna B.