143  "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ" - Międzyklasowy Konkurs...

25 listopada obchodziliśmy Dzień Misia. Uczniowie naszej szkoły również wzięli w nim udział. Podczas tego nietypowego święta każdy mógł skorzystać z misiowej foto-budki.

Przeprowadziliśmy również Międzyklasowy Konkurs „Mój Przyjaciel MIŚ”. Każdy uczeń miał przynieść misia, a następnie Jury odwiedzające każdą klasę liczyło procent obecnych misi. Z dumą możemy stwierdzić iż 6 klas uzyskało 100%.
Nie można zapomnieć także o nauczycielach którzy również włączyli się do rywalizacji. Uzyskali oni bowiem 90%, co jest znakomitym wynikiem.

Warto wspomnieć, że najmłodsze klasy odwiedził niespodziewany gość. Jeżeli chcecie wiedzieć, kto to był, zachęcamy do rozmowy z najmłodszymi uczniami naszej szkoły.

!!!  Gratulujemy zwycięskim klasom, a wszystkim dziękujemy za tak liczny udział w naszej szkolnej akcji  !!!

Klasy, które w 100% przyjaźnią się z MISIAMI to: 0a 1a 1b 5a 6a 6b. Kolejne klasy: klasa 2 - 88%, klasa 3 - 85%, klasa 4 - 81%, klasa 5b - 52%, klasa 8 - 63%, klasa 7 - 91%

Sobota  7.12.2019  ||    Dodała  Ewelina K.