145  "CZARY MARY, wosku lanie, co ma stać się, nich się stanie"...

Piątek, 29 listopada w naszej szkole przebiegał pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych.

Już od samego rana, sale lekcyjne klas I-III zamieniły się w miejsce czarów i magii. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Uczniowie
z niecierpliwością przekłuwali papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losowali magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, dodając do siebie wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia, poznawali swoją szczęśliwą liczbę, dzieci dowiedziały się również jakie znaczenie mają ich ulubione kolory.

Ten wyjątkowy dzień dostarczył wielu przeżyć i emocji, a przepowiednie traktowane były z przymrużeniem oka.

Sobota  7.12.2019  ||    Dodała  Mariola B.