152  "Ho, ho, ho - nadchodzi MIKOŁAJ"...

6 grudnia, w kalendarzu każdego dziecka jest najbardziej wyczekiwanym dniem w roku. To właśnie wtedy Św. Mikołaj jeździ po całym świecie i rozdaje prezenty.

Jak się okazało, nie zapomniał również o dzieciach w naszej szkole. Od pierwszej godziny lekcyjnej na korytarzach szkolnych słychać było dzwonek i charakterystyczny głos: „Ho, ho, ho!”. To Mikołaj wraz ze swoją liczną świtą pomocników odwiedził uczniów w klasach. Wizyta ta wywołała ogrom przeżyć i uśmiechu na twarzach, zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Uczniowie przywitali Mikołaja specjalnie przygotowanymi dla niego wierszykami i piosenkami i z niecierpliwością czekali na prezenty. Na pytanie Mikołaja „Czy wszystkie dzieci były grzeczne?”, na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność. Trwało to jednak krótko, gdyż Mikołaj rozwiał wszystkie wątpliwości i wręczył każdemu dziecku prezent.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni ze spotkania z niezwykłym gościem, bo Mikołaj oprócz słodkości przywiózł ze sobą dużo dobrego humoru, zachęcał dzieci, aby były grzeczne i obiecał wrócić za rok.

!!!  Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli Mikołajowi spełnić marzenia dzieci,
mamy nadzieję że za rok znów Święty Mikołaj odwiedzi naszych uczniów  !!!

Poniedziałek  9.12.2019  ||    Dodały  Mariola B. i Irena B.