153  Mikołajkowy taniec pierwszoklasistów...

"Idzie święty Mikołaj, Uśmiecha się wokoło,
Grzecznym dzieciom biją serduszka wesoło.
Niesie w dużym worku Słodyczy bez liku,
Pełno dzisiaj wszędzie, Radości i krzyku..."

Radości i wesołych okrzyków również nie zabrakło w klasie 1b, która wraz z wychowawczynią p. Sabiną Kurasik powitała Św. Mikołaja wesołym mikołajkowym tańcem. Święty i jego pomocnicy również dołączyli do nas i o to cała sala z uśmiechem na twarzach tańczyła wspólny taniec pt. "Crazy Santa" (Zwariowany Mikołaj).

Po radosnym przywitaniu naszego Mikołaja nadszedł czas na rozmowę o dobrych uczynkach dzieci oraz na wręczenie im prezentów przygotowanych z pomocą elfów. Dzieci z wypiekami na twarzach otwierały upominki dziękując Świętemu Mikołajowi, że o nich pamiętał.

Wszystko co dobre szybko się kończy i musieliśmy pożegnać naszego gościa, który ruszał do kolejnych dzieci czekających na niego. Ale w naszej klasie czekało na dzieci jeszcze więcej atrakcji. Pani Maria Latusek - mama Gabrysia, uczennicy naszej klasy, zrobiła wszystkim dzieciom piękną świąteczną sesję zdjęciową, która będzie dla nich pamiątką. W swoim imieniu, imieniu rodziców i dzieci BARDZO DZIĘKUJĘ za poświęcony nam czas.

Po sesji zdjęciowej dzieci miały czas wspólnie nacieszyć się upominkami. Czas w szkole jednak dobiegł końca. Ten dzień będziemy na pewno jeszcze długo i miło wspominać!

!!!  A Świętego Mikołaja zapraszamy do nas za rok  !!!

Poniedziałek  9.12.2019  ||    Dodała  Sabina K.