161  Odliczając dni do Bożego Narodzenia...

W grudniu ŚWIETLICZAKI z grupy II czekając na święta Bożego Narodzenia odliczały dni tak, jak w kalendarzu adwentowym tworząc szopkę bożonarodzeniową. Tym samym realizowały projekt w ramach programu Erasmus+.

Celem projektu było promowanie czytelnictwa wśród dzieci i tym samym wprowadzenie ich w świąteczny nastrój.

Wychowawca świetlicy p. Marzena Sumara oraz zaproszeni goście czytali dzieciom fragmenty książki pt. "Tajemnica Bożego Narodzenia”. Codziennie po wysłuchaniu historii, Świetliczaki przypinały postać do szopki, której dotyczyła opowieść.

Po 24 dniach POWSTAŁA PIĘKNA SZOPKA – wspólne dzieło Świetliczaków oraz wychowawcy. Wszystkie fotografie wykonane podczas powstawania szopki zostały dołączone do prezentacji podsumowującej projekt z programu Erasmus+.

W imieniu ŚWIETLICZAKÓW i wychowawcy świetlicy Marzeny Sumary dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom:
 pani dyrektor Barbarze Zdybek, pani wicedyrektor Irenie Bojarskiej,
pani Ewie Zając, pani Renacie Handermander, pani Sabinie Kurasik, pani Ewie Mołek i pani Katarzynie Styś
za poświęcony czas oraz za wspólne czytanie książki "Tajemnica Bożego Narodzenia”.

Poniedziałek  16.12.2019  ||    Dodała  Marzena S.