163  Szkolny Konkurs na NAJŁADNIEJSZE ŚWIĄTECZNE DRZWI...

Znacie sposób na umilenie czasu przed Świętami Bożego Narodzenia. Nasz samorząd uczniowski znalazł rozwiązanie.

6 Grudnia w naszej szkole odbył się konkurs dla klas 4-8 na tzw. NAJŁADNIEJSZE ŚWIĄTECZNE DRZWI.

W skład komisji oceniającej dekoracje na drzwiach weszła p. Dyrektor Barbara Zdybek i przedstawiciele każdej klasy biorącej udział w konkursie.

Informujemy, że zwyciężyły drzwi klasy 8a. Kolejne miejsca na podium zajmowały kolejno klasa 6a i 5a.

!!!  Wszystkim serdecznie gratulujemy  !!!

Warto dodać że każda klasa nawet te najmłodsze włączyły się do akcji. Pamiętajmy również o cudownych drzwiach naszej dyrekcji i pań pedagog, które wykonały świetną pracę.

Tym, że sposobem nasza szkoła jest przygotowana na nadejście Świąt Bożego Narodzenia.

!!!  Samorząd Uczniowski, życzy wszystkim Uczniom i Nauczycielom spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony z rodziną będzie dla was radosny. Niech Narodzone Boże Dziecię ma was w opiece  !!!

Wtorek  17.12.2019  ||    Dodała  Natalia Jagniszczak z klasy 8a