169  ELFY DLA UGANDY na Jarmarku Bożonarodzeniowym w SKANSENIE...

15 grudnia 2019 na Sanockim Rynku Galicyjskim miał miejsce tradycyjny już Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku nie zabrakło tam również nas Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku.

ELFY z naszej szkoły robiąc dekoracje świąteczne, a następnie sprzedając je, wspierały DZIECI Z UGANDY.

Nasza współpraca z OJCEM Piotrem Dąbkiem - Sanoczaninem na misjach w Afryce pozwoliła wyczulić uczniów naszej szkoły na sytuacje ludzi w kraju trzeciego świata.

!!!  Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania akcji nawet w najmniejszy sposób z serca dziękuję  !!!

Panie Gertruda Lubieniecka Jakiel i Ewa Zając dzielnie wspierały Elfy na Jarmarku. Pogoda dopisywała, a Elf - Izabela Dziewińska pracując od pierwszej do ostatniej minuty na jarmarku przy pomocy Elfa Kostka, Oliwki, Marysi i Kingi mogła spieniężyć wszystkie rzeczy z naszego stolikaDo Ugandy wyślemy 965,00 zł. - to OGROMNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW.

!!!  Dziękujemy i czekamy na relacje z Ugandy  !!!

Czwartek  19.12.2019  ||    Dodała  Gertruda L. J.