174  "EKO WIGILIA" w klasie 1b...

Jest w ciągu roku taki czas, czas pełen spokoju, ciepła i radości, kiedy gasną wszelkie spory. To również czas przemyśleń, wspomnień oraz spotkań z bliskimi. Tak właśnie określa się wyjątkowy czas - czas świąt Bożego Narodzenia.

Wigilijka klasowa to świetny moment, aby przy dźwiękach kolęd, wspólnym posiłku oraz w atmosferze wzajemnej życzliwości wprowadzić wszystkich w magię Świąt Bożego Narodzenia.

Dnia 20.12.2019 r. uczniowie klasy 1b, ich wychowawczyni p. Sabina Kurasik oraz Rodzice dzieci zorganizowali swoją klasową Wigilię. Na uwagę zasługuje fakt, iż klasa 1b w tym roku zdecydowała urządzić wigilię bez plastikowych talerzy, sztućców i promować bycie "EKO".

W tym uroczystym dniu wszyscy przyszli odświętnie ubrani oraz złożyli sobie życzenia i podzielili się opłatkiem.

Wszyscy wyczuwali podniosłą atmosferę i po wspólnym wigilijnym posiłku, wszyscy śpiewaliśmy kolędy i pastorałki, a Zuzia Łakomy zagrała nam na gitarze kolędę pt. "Wśród nocnej ciszy".

!!!  Bardzo dziękuję pani Katarzynie Wojdyle, pani Katarzynie Domaradzkiej, pani Renacie Gac, pani Agnieszce Wanieliscie
za pomoc w organizacji EKO WIGILIJKI KLASOWEJ  !!!

!!!  Wszystkim życzymy zdrowych, spokojnych, rodzinnych świąt.
Życzymy jak najwięcej powodów do radości i uśmiechu oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym roku  !!!

Poniedziałek  23.12.2019  ||    Dodała  Sabina K.