181  WIGILIA klasy 5b...

Ostatni dzień nauki przed zimową przerwą świąteczną, wyglądał nieco inaczej niż zwykle. Spotkaliśmy się rano, by przygotować  salę do wspólnego spotkania przy stole wigilijnym.

Następnie, wszyscy razem udaliśmy się obejrzeć bożonarodzeniowe przedstawienie w wykonaniu uczniów 2 i 3 klasy. W tym podniosłym nastroju wróciliśmy do sali, rozpocząć naszą klasową wigilijkę.

Dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń świątecznych i noworocznych, a także wspólne kolędowanie, wprowadziło nas w atmosferę zbliżających się świąt i przybliżyło nas do przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego w naszych rodzinach.  A dodatkową niespodzianką był dla nas występ Mileny Jachimowskiej, Nikoli Spędzi oraz  p. Renaty Handermander, które zaśpiewały nam niezwykle piękną Kolendę.

Na koniec również Bartosz Wojdyła zaśpiewał dla nas fragment kolędy w języku ukraińskim, która zrobiła na nas wszystkich bardzo duże wrażenie. Całe spotkanie upłynęło w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze.

!!!  DZIĘKUJEMY BARDZO RODZICOM,
a w szczególności p. Iwonie Wójcickiej, p. Katarzynie Wojdyle, p. Joannie Kowalskiej i p. Robertowi Strzałce,
za przygotowanie przepysznego poczęstunku i pomoc w organizacji wigilii  !!!

Wtorek  31.12.2019  ||    Dodała  Anna F.