182  "OSOBLIWOŚCI PRZYRODNICZE SANOK I OKOLIC" - I etap poza nami...

Za nami I etap Szkolnego Konkursu Fotograficznego obejmującego zdjęcia w kategorii LATO - JESIEŃ.

Podobnie jak w ubiegłych latach nasi uczniowie nie zawiedli i dostarczyli wiele zaskakujących i ciekawych zdjęć miejscowej przyrody.

Tegoroczny konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach, a uczniowie za swoje zdjęcia zdobywają punkty, dzięki którym w maju wyłonimy najlepszych fotografów w naszej szkole. Maksymalnie za wszystkie fotografię jeden uczeń może otrzymać 10 punktów.

Do pierwszego etapu wpłynęło 28 zdjęć od 10 uczniów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami w dziale REALIZOWANE PROJEKTY.

Obecnie trwa drugi etap konkursu w kategorii ZIMA, także łapcie za aparaty i zaskoczcie nas po raz kolejny swymi pracami.

!!!  SERDECZNIE GRATULUJEMY każdemu z uczestników I etapu wspaniałych ujęć,
a najciekawsze z nich są do obejrzenia w powyżej  !!!

Wtorek  31.12.2019  ||    Dodała  Anna F.