KRONIKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. JANA PAWŁA II W SANOKU


183  "PO DRUGIEJ STRONIE SANU" - Bal Karnawałowo-Erasmusowy dla WOŚP...

STRONA GŁÓWNA

Już TRZECI RAZ Szkoła Podstawowa nr 6 w Sanoku włącza się do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizując Bal Karnawałowo-Erasmusowy „PO DRUGIEJ STRONIE SANU” - 11 stycznia 2020 r o godzinie 10:30. 

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych. W tym roku nasza szkoła bierze udział w europejskim programie Erasmus wraz ze szkołami włosko, hiszpańsko francuskimi, gdzie karnawał jest hucznie obchodzony co stało się inspiracją do programu i konkursów w czasie zabawy.

Zabawę rozpoczniemy o 10:30 koncertem Szkolnego Zespołu Wokalnego „MARAKASY”. O godzinie  11:00 rozpocznie się Bal Karnawałowy następnie czas upłynie nam „Z URWISEM”. Mile widziane stroje i kostiumy nawiązujące do postaci z bajek polskich, włoskich, hiszpańskich oraz francuskich (np. Kopciuszek, Kot w Butach, Pinokio, Don Kichot, Zorro, Czerwony Kapturek i wiele innych).  Świetnym pomysłem na przebranie będą np. znane postaci historyczne - królowie i władcy, podróżnicy i odkrywcy, postaci świata sztuki i mody, sportowcy w tym piłkarze pochodzący z krajów partnerskich, czyli Francji, Włoch, Hiszpanii i Polski. Podczas zabawy odbędzie się konkurs na najbardziej pomysłowy czy najładniejszy kostium tematyczny. Jury wyłoni zwycięzcę.

Karnawał to taniec i biesiada, więc zapraszamy na Mini Kurs Tańca, w czasie którego pobawimy się w rytmie salsy, cha cha, samby czy poloneza z profesjonalnymi tancerzami.  Na zabawie nie zabraknie FONTANNY CZEKOLADOWEJ oraz Foto Budki.  Będzie herbata, kawa, słodki stolik, pizza z La La Pizza oraz LICYTACJA WOŚP.

Wszystkie te atrakcje czekają na Państwa już 11 STYCZNIA 2020 r w SP6 w Sanoku już o 10:30.
Wstęp 5 zl
zasili Naszą Puszkę WOŚP - Wiatr w Żagle.
!!!  NIE BÓJMY SIĘ POMAGAĆ. DOBRO WRACA  !!!

Koordynatorem akcji w szkole jest p. Gerta Lubieniecka Jakiel

 

Piątek  3.01.2020  ||    Dodała  Gerta L. J.