195  Gry planszowe i ruchowe podczas "FERII W MIEŚCIE 2020"...

W ramach organizowanych zajęć w naszej szkole podczas ferii: "ZIMA W MIEŚCIE 2020" uczniowie mieli okazję wybrać różnorodny wachlarz propozycji na ciekawe spędzenie czasu.

Wśród tych zajęć, 15.01.2020 r., chętni uczniowie spotkali się na wspólnym graniu w gry planszowe przygotowanych przez p. Sabinę Kurasik. Celem takich zajęć było wspólne zintegrowanie się, oderwanie się od wszelkich monitorów i produktywne spędzenie czasu.

Wśród gier znalazły się między innymi: Eurobussines, Zgadnij kto to?, Świnka, Klątwa Faraona, Dobble, Spadające małpki, Jenga oraz 5 sekund.

Przez kilka godzin spędzonych w tym dniu w szkole, urozmaiciliśmy sobie czas również zajęciami tanecznymi wykorzystując grę na Xbox'a "DANCE CENTRAL" oraz "JUST DANCE".

!!!  Wszyscy dobrze się bawiliśmy i mało kto chciał wracać do domu  !!!

Czwartek  16.01.2020  ||    Dodała  Sabina K.