207  FINAŁ WOŚP 2020 - WIELKI SUKCES w SP6...

W tym roku szkolnym uczniowie SP6 w liczbie 19 osób bardzo aktywnie przyłączyli się do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Deklarujące się osoby wypełniły wszystkie formalności, aby rano 12 stycznia 2020 móc wyruszyć na ulice Sanoka i okolic, dzielnie wspierać akcje charytatywną.  Pogoda dopisywała, a dobry humor nie opuszczał nikogo.

W tym roku udało się zebrać do naszych puszek 5.823,00 zł. co podwoiło prawie sumę z ubiegłego roku. Nasza Zabawa Karnawałowa w szkole przyniosła dochód wysokości 3.068,00 zł. co w sumie zasiliło konto WOŚP na REKORDOWĄ kwotę 8.891,00 zł.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych działań i mamy nadzieje ze każda złotówka zostanie dobrze wykorzystana.

Koordynatorem akcji w Szkole Podstawowej nr 6im. Jana Pawła II w Sanoku była pani Gertruda Lubieniecka - Jakiel.

Poniedziałek  3.02.2020  ||    Dodała  Gertruda L. J.