216  "WALENTYNKOWE WARIACJE" - warsztaty kulinarno-plastyczne w SOSW w Sanoku...

11 lutego uczniowie klasa 4a wraz z paniami Kamila Miką, Agatą Szul i Gertruda Lubieniecka Jakiel wybrali się do Specjalnego Ośrodka Szklono Wychowawczego w Sanoku na warsztaty pod hasłem „WALENTYNKOWE WARIACJE”

Dwie panie Magdy - specjalistki z SOSW zorganizowały działania kulinarno-plastyczne ze swoimi podopiecznymi, na których uczniowie naszej szkoły mogli zaobserwować zajęcia w ośrodku i nawiązać współpracę z uczniami.

Nasi uczniowie byli bardzo zaangażowani w pracę. Mogli oni zaobserwować inny rodzaj nauki bardziej praktyczny w ośrodku, a miła atmosfera i uśmiech na twarzach gościły cały czas.

Dwie godziny warsztatów minęły bardzo szybko, a na ręce pani dyrektor przekazaliśmy efekt naszej pracy - TACĘ CIASTEK, którymi wszystkich poczęstowano w szkole.

Warsztaty koordynowała pani Gertruda Lubieniecka Jakiel

Czwartek  13.02.2020  ||    Dodała   Gertruda L. J.