220  "ŚPIEWEM - DZIĘKUJEMY" - Koncert Szkolnego Zespołu Wokalnego MARAKASY...

W dniu 30 stycznia b.r. wszyscy członkowie Szkolnego Zespołu Wokalnego MARAKASY z klas 0-8, darem swojego  talentu - śpiewem - dziękowali Babci i Dziadziowi za codzienną pomoc, miłość, wsparcie i opiekę.

Koncert zatytułowany: ”ŚPIEWEM - DZIĘKUJEMY”, składał się z 3 części. Pierwszą część muzycznego prezentu stanowiły piosenki świąteczne i religijne. W drugiej części zabrzmiały pieśni „na ludową nutę”, a w trzeciej odsłonie repertuarowej goście wysłuchali piosenek karnawałowych, współczesnych przebojów muzyki rozrywkowej w języku angielskim, włoskim i polskim.

W muzycznym upominku dla kochanej Babci i Dziadzia zaprezentowali się:

--- grupa młodsza: Małgosia Łonyszyn, Maja Krajewska, Natalia Buras, Martynka Kozioł, Marysia Janik, Paulinka Biodrowicz, Oliwia Trybała, Hania Radożycka, Zuzia Łakomy, Amela Domaradzka, Lena Kraczkowska, Gabrysia Kopiec, Maja Michniak, Maja Serwa, Kornelia Kopiec, Milena Pierz, Nikodem Bat, Hania Mleczko, Ala Kafara.

--- grupa starsza: Karolina Wyżycka, Klaudia Mazur, Michał Mleczko, Nikola Spędzia, Milena Jachimowska, Zuzanna Baran, Gabrysia Pastuszak, Zuzanna Dankiewicz, Oliwia Krokis, Dawid Głuszyk, Paulina Janik.

--- piękne utwory instrumentalne w wykonaniu zdolnych, młodych muzyków: Zuzanna Dankiewicz (flet prosty), Zuzanna Baran (saksofon), Nikodem Bat (fortepian), Patryk Szczepański (fortepian).

Koncert pięknie poprowadziły w roli konferansjerek: Agnieszka Wasylew i Paulina Janik, za co serdecznie dziękuję.

Cieszy fakt, iż muzyczny prezent wysłuchany został przez licznie przybyłych, miłych gości: Babcie, Dziadków, Rodziców i innych członków rodzin występujących dzieci.

Mamy nadzieję, iż treści i klimat piosenek dostarczyły słuchaczom wiele radości, wzruszeń i dumy ze swoich pociech.

!!!  Serdecznie dziękuję za utrwalenie koncertu na nagraniach i fotografiach p. wicedyrektor Irenie Bojarskiej
oraz za wsparcie organizacyjne  p. Dorocie Adamskiej  !!!

Środa  19.02.2020  ||    Dodała   Renata H.