228   V Ustrzycka TEATROMANIA "FABULOUSFOREST - NIESAMOWITY BÓR"...

24 lutego Szkolne Koło Teatralne “Friendsaround the world” wyjechało na przeglądy teatrów szkolnych V Ustrzycka Teatromanie w Ustrzykach Dolnych.  W tym roku szklonym przygotowaliśmy teatrzyk kukiełkowy "FabulousForest - Niesamowity Bór".

W pierwszej kolejności powstał scenariusz przedstawienia, następnie kukiełki, które wymagały dużo pracy no i oczywiście cała scenografia, która wywarła ogromne wrażenie na jury.

Na przeglądach byliśmy jedynym teatrem, który reprezentował teatr kukiełkowy.  Uczniowie naszej szkoły świetnie sprostali wymogom dużej, profesjonalnej sceny i zagrali profesjonalnie swoje role. Piosenka o legendach świetnie komponowała się z historią a całe wrażenie artystyczne zostało porównane do teatru plastycznego, gdzie obraz odgrywa szczególną role.

Jury w składzie Dagny Mikoś, Bogusław Słubczyński oraz Krzysztof Cis przyznało nam wyróżnienie za pomysłowość oraz wyraz artystyczny przedstawienia.

!!!  GRATULUJE WSZYSTKIM AKTOROM oraz dziękuję za zaangażowanie rodzicom
w szczególności państwu Mazur oraz pani P. Bąk i pani R. Handermander
za pomoc w zrealizowaniu przedsięwzięcia  !!!

Koordynatorem przedstawienia była Gertruda Lubieniecka Jakiel.

Środa  26.02.2020  ||    Dodała  Gertruda L. J.