238  Wewnątrzszkolny Konkurs Matematyczny dla klas pierwszych...

25.02.2020 w naszej szkole odbył się Wewnątrzszkolny Konkurs Matematyczny dla klas pierwszych. Organizatorkami konkursu były wychowawczyni klasy 1a - p. Anna Łakoś oraz wychowawczyni klasy 1b - p. Sabina Kurasik.

Do konkursu przystąpiło 18 uczniów. Poziom zadań był bardzo wysoki, ale dzieci dały z siebie wszystko i mogą być z siebie dumne. Po wyłonieniu zwycięzców organizatorki konkursu zaprosiły panią dyrektor Barbarę Zdybek na rozdanie nagród i dyplomów. Pani dyrektor serdecznie gratulowała wszystkim odwagi za wzięcie udziału w ich pierwszym w życiu konkursie przedmiotowym, a zwycięzcom wręczyła nagrody. Sponsorami nagród były p. Sabina Kurasik i p. Anna Łakoś.

Wyniki konkursu:

1 miejsce: Amelia Wojdyła - klasa 1b,
2 miejsce (z taka sama ilością punktów): Jakub Gurgacz - klasa 1b, Julia Gurgacz - klasa 1b, Amelia Domaradzka - klasa 1b, Lena Solarz - klasa 1a,
3 miejsce: Hanna Radożycka - klasa 1a.

!!!  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów  !!!

Piątek  28.02.2020  ||    Dodała  Sabina K.