241 | "ARCHIMEDES plus - MATEMATYKA plus" - podsumowanie konkursu matematycznego...

27 lutego odbyło się podsumowanie wyników konkursu matematycznego „Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES Plus - MATEMATYKA Plus”.

W tym ogólnopolskim konkursie wzięło udział 33 uczniów z naszej szkoły. Byli to uczniowie z klas 3 – 8. Uczestnicy rozwiązywali testy dostosowane do wieku, które zawierały zadania zamknięte o zróżnicowanym stopniu trudności. Wiele z nich to zadania nietypowe wymagające niestandardowych rozwiązań. Do zdobycia było maksymalnie 100 punktów. Uczniowie, którzy uzyskali w konkursie ponad 80 pkt. otrzymywali tytuł LAUREATA.

W gronie laureatów znaleźli się uczniowie: Aleksandra Solecka – klasa 7, Filip Czech i Bartosz Pudelski – klasa 4 oraz Gabriela Pastuszak – klasa 6a.

Niewątpliwie największy sukces odniósł uczeń klasy trzeciej Jakub Solecki, który z wynikiem 96 pkt. uzyskał tytuł LAUREATA I STOPNIA.

!!!  Wszystkim serdecznie gratulujemy  !!!

Zapraszamy do udziału w planowanych na II półrocze konkursach matematycznych i życzymy kolejnych sukcesów.

Sobota  29.02.2020  ||    Dodała  Ewa Z.