252   Międzyszkolny Konkurs "NA MAGICZNYM DYWANIE" ...

5 marca w Szkole Podstawowej nr 9 w Sanoku odbył się Międzyszkolny Konkurs „NA MAGICZNYM DYWANIE”.

W konkursie uczestniczyło 6 dwuosobowych drużyn z sanockich szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie - Nikodem Bat z klasy 2a i Jakub Solecki z klasy 3a.

Podczas konkursu multimedialne urządzenie z projektorem umieszczone pod sufitem, wyświetlało na podłodze „Magiczny dywan”, na którym odbywały się konkurencje. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością koncentracji, współpracy, sprawnością ruchową, oraz wiedzą z różnych dziedzin. Ważną rolę odgrywała również szybkość wykonywanych zadań. Rywalizacja była emocjonująca, pełna radości, ale i stresu.

Nasi zawodnicy doskonale radzili sobie z poszczególnymi zadaniami, z sukcesem zakończyli rywalizację, zajmując II miejsce w konkursie.

!!!  SERDECZNIE GRATULUJEMY  !!!

Sobota  7.03.2020  ||    Dodała  Mariola B.