277  "POMOC DLA JEMENU" - brawa dla klasy 5a...

Czas postu w tym roku szkolnym zaowocował wśród uczniów naszej szkoły pomysłem na przeprowadzenie kolejnej akcji charytatywnej.

Uczennica klasy 5a, Milena, oglądając program w telewizji o tragedii dzieci w Jemenie i akcję CARITAS zaproponowała i zaangażowała SK WOLONTARIAT do zorganizowania zbiórki pieniędzy do skarbonek wielkopostnych datków dla Jemenu oraz przeprowadzenie MUFFINKOWEGO PIĄTKU, a datki zebrane przekazać na akcję.

6 marca udało się zorganizować sprzedaż muffinkową, która pozwoliła zebrać 105,00 zł., a skarbonki w klasach dały sumę 259,39 zł. Dzięki akcji przekazaliśmy na pomoc dla Jemenu 364,39 zł.

Dziękuję bardzo wszystkim za udział w przedsięwzięciu a klasie 5a i pomysłodawczyni Milenie, p. wychowawczyni Katarzynie Tymcio za współpracę.

„CHCIEJMY DALEJ CHCIEĆ”, bo to ważne i potrzebne a bez chęci i pomysłów nic się nie wydarzy.

Akcję koordynowała p. Gertruda Lubieniecka Jakiel.

Wtorek  14.04.2020  ||    Dodała  Gertruda L. J.