277  AKCJA WIELKOPOSTNA - zakończona...

Post - Jałmużna - Modlitwa - 2020.

Jak co roku Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało AKCJE WIELKANOCNĄ. Naszym celem była pomoc Ośrodkowi SOS w Lesku. W czasie postu przeprowadziliśmy Środową Sprzedaż Precli z sanockiej piekarni Jadczyszyn i udało się zebrać fundusze. Po konsultacjach z panią dyrektor ośrodka Joanną Szurlej podjęliśmy decyzje o założeniu ogródka warzywnego dla osób przebywających w ośrodku oraz pomocy w modernizacji huśtawek na placu zabaw. Dzięki zaangażowaniu się i pomocy pana Waldemara Kubiaka z firmy Ringpol udało się zamontować trzy bujaki-huśtawki dla dzieci.

W AKCJI WIELKANOCNEJ udało się zebrać 300,00 zł., wiec jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc a radość osób w ośrodku w tym dzieci była ogromna.

Czasami niemożliwe staje się rzeczywistością i tą chwilą warto żyć oraz cieszyć się sukcesem.

Wszystkim, którzy pomogli w przeprowadzeniu akcji a szczególnie Nikoli Spędzi i Paulinie Janik, które pomagały w sprzedaży precli na przerwach bardzo serdecznie dziękuję w imieniu SK WOLONTARIAT.

Akcje koordynowała p. Gertruda Lubieniecka Jakiel

Wtorek  14.04.2020  ||    Dodała  Gertruda L. J.