286  "WIOSNA W DOMU I OGRODZIE Z KSIĄŻKĄ"...

Dziękuję, że do zabawy fotograficznej "WIOSNA W DOMU I OGRODZIE – Z KSIĄŻKĄ", organizowanej przez Bibliotekę Szkolną przyłączyło się tak wielu uczestników!

Napłynęło ponad 100 zdjęć. Wykazaliście się pomysłowością i wrażliwością na piękno wiosennej natury, w ciekawej kompozycji z książką. Mam nadzieję, że zabawa sprawiła Wam dużo radości i była interesującym wyzwaniem!

Więcej zdjęć - w Galerii wyróżnionych prac, w zakładce BLOGA BIBLIOTEKI - paniczytasp6.pl

Znajdziecie tam wiele podobnych, ciekawych zabaw literackich i artystycznych z książką w roli głównej! A ponadto: krzyżówki, artykuły, galerie zdjęć i linki do lektur (strona systematycznie uzupełniana).

Ta strona jest tworzona dla Was. Zaglądajcie tam i czekam na kolejne prace inspirowane propozycjami ze strony.

!!!  Gratuluję uczestnikom zabawy fotograficznej świetnych pomysłów! Kolejna zabawa – wkrótce  !!!

Niedziela  26.04.2020  ||    Dodała  Renata H.