353  Pożegnanie Oddziału Przedszkolnego...

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj. Nie tak dawno witaliśmy się - był wrzesień i dzieci przyszły po raz pierwszy do naszej szkoły.

A dziś już nadszedł czas pożegnania.

Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. „Zerówka” stała się dla dzieci drugim domem. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

Zrobiłam wszystko co w mojej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu pierwszej klasy - mam nadzieję, że mi się to udało.

Na koniec kilka słów podziękowań:

Dziękuję Wam drodzy Rodzice za wspaniałą, owocną współpracę, za angażowanie się w życie szkoły i naszej grupy.

Dziękuję Paniom Dyrektorkom za dobre słowo i wszelkie wsparcie.

Ale przede wszystkim dziękuję wam drogie Dzieci - za codzienny uśmiech i radość jaką mnie obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłam się tyle od was nauczyć przez ten rok.

Drodzy Rodzice gratuluję wam tak wspaniałych dzieci. Życzę wam pociechy i zadowolenia z waszych dzieci  w przyszłości, a wam drogie dzieci życzę wielu sukcesów w szkole.

!!!  Dziękuję  !!!

Wychowawczyni
Małgorzata Poziomkowska

Piątek  26.06.2020  ||    Dodała  Małgorzata P.