11  Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 z COVID-19 w tle...

"Dzieci rodzą się ze skrzydłami,
Nauczyciele pomagają je im rozwinąć"

1 września to jeden z najważniejszych dni w roku.

Wróciliśmy do szkoły po bardzo długiej przerwie związanej z pandemią i wakacjami. W tym dniu Dyrekcja szkoły spotkała się na sali gimnastycznej z uczniami i rodzicami Oddziału Przedszkolnego i Pierwszej Klasy. Uczniowie klas II – VIII spotkali się z wychowawcami w swoich klasach.

Kochane dzieci dołożyliśmy wszelkich starań, aby nauka w naszej szkole odbywała się z zapewnieniem wszystkich możliwych do zrealizowania wytycznych sanitarnych.

Jednocześnie rozumiemy, że czas izolacji, zdalnej pracy był dla Was  trudny, dlatego musimy stworzyć Wam atmosferę „normalności”, aby bez zbędnych lęków, ograniczeń moglibyście wrócić do społeczności szkolnej i kontynuować naukę. Bardzo prosimy Rodziców  o współpracę, wyrozumiałość, dostosowanie się do nowych zasad obowiązujących w szkole i tłumaczenie ich zasadności dzieciom.

Wspólnymi siłami możemy zapewnić uczniom bezpieczne warunki nauki. Mamy wspólny cel, którym jest ​dobro dzieci​.

!!!  Życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym 2020/2021  !!!

Piątek  4.09.2020  ||    Dodała  p. Dyrektor