29 | NOWY Samorząd Uczniowski SP6 Sanok...

W czwartek 17 września 2020 r. odbyły się demokratyczne wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.

Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli.

Wybory SU poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród uczniowskiej społeczności.

Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach.

Po podliczeniu głosów przez Komisję Wyborczą wszystko stało się jasne. Przewodniczącą SU została Oliwia Krokis z klasy 8a,  a zastępcą Aleksandra Gburyk z klasy 7a. Trzecie miejsce co do ilości głosów uzyskała Aleksandra  Solecka z klasy 8a, która objęła miejsce sekretarza.

!!!  Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności  !!!

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym została p. Ewelina Krawiec.

Wtorek  22.09.2020  ||    Dodała  Ewelina K.