36  Ogólnopolska Akcja "CUKIEREK ZA ŻYCZLIWOŚĆ - I Ty możesz zostać Wolontariuszem"....

W tym roku szkolnym nasza szkoła przystępuje do Ogólnopolskiej Akcji „CUKIEREK ZA ŻYCZLIWOŚĆ - I Ty możesz zostać Wolontariuszem”.

Od 1 października uczniowie, którzy mają chęć otrzymać tytuł „Skrzydła Anioła” w naszej szkole oraz wziąć udział w akcji, zakładają zeszyt „DOBRYCH UCZYNKÓW”, gdzie zapisują daty i uczynki, które zrobili bezinteresownie na rzecz najbliższych, kolegów, sąsiadów lub przypadkowych ludzi. Akcja trwa do 15 stycznia 2021.

Następnie zeszyty z największą liczbą punktów przyznaną przez komisję zostaną nagrodzone w szkole.  Zostaną przyznane tytuły „SKRZYDLATYCH ANIOŁÓW”, a najpiękniejszy zeszyt zostanie wysłany do Lublina do Fundacji "DWA SKRZYDŁA ANIOŁA" na akcję ogólnopolską, która ma na celu szerzenie dobra wśród najmłodszych.

Akcję w szkole nadzoruje opiekun SKW p. Gertruda Lubieniecka - Jakiel

Poniedziałek  28.09.2020  ||    Dodała  Gertruda L. J.