40 | "Na bazarku w dzień targowy, takie słyszy się rozmowy" - co produkt lokalny mówi o sobie...

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Boguchwale.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej lokalnych wyrobów, rękodzieła i agroturystyki, jak też zachęcanie dzieci do czynnego zainteresowania się tematyką zdrowego żywienia.

Na konkurs wpłynęło 42 prace,  komisja konkursowa na szczeblu szkolnym wyróżniła 9 prac, które były zgodne z tematyką konkursu, odznaczały się oryginalnością i pomysłowością. Brano również pod uwagę dobór materiałów do wykonania pracy jak też estetyką wykonania pracy.

Szkołę będą reprezentowały prace następujących uczniów:

Lena Cange, klasa 8a - I miejsce
Jagoda Mikanik , klasa 6b - II miejsce
Szymon Kielman , klasa 5a - III miejsce
Miłosz Kielman, klasa 4a - III miejsce

Przyznano również wyróżnienia, które uzyskali: Jakub Bat, Kacper Strzałka, Martyna Targowska, Milena Jagniszczak, Zofia Trzebuniak.

Czwartek  1.10.2020  ||    Dodała  Pelagia B.