110 |  Miłośnicy PSIAKÓW...

Drodzy Miłośnicy Psiaków!

Rusza pierwsza edycja wspólnej integracji w celu niesienia pomocy dla czworonogów!

Jest to akcja świąteczna – tak więc termin składania darów obowiązywać będzie od 26.11 – 4.12.2020

Każda paczka, bądź prezent będzie na wagę złota, bo każda z nich posiada ogromną wartość!

Jeżeli nie możesz lub nie jesteś w stanie dostarczyć prezentu osobiście – nic straconego! Możesz to zrobić zdalnie – bez wymówek! Wpisujesz poniższy adres lub przelewasz pieniążki na nr konta bankowego STOnZu z oddziałem w Sanoku. Nie czekaj, ślij dobro już teraz!

--- Angelika Domaradzka ( FACEBOOK MESSENGER)
--- Sabina Kurasik (FACEBOOK MESSENGER)

Zbieramy:

--- mokrą karmę
--- przysmaki
--- obroże

P. Sabina Kurasik (wychowawczyni klasa 2b) oraz p. Angelika Domaradzka (wolontariuszka i siostra Amelii z klasy 2b) będą pod naszą szkołą 4.12.2020 (piątek) o godz. 17:00.

Można wtedy przywieźć swoje podarunki, a następnie p. Sabina i p. Angelika zawiozą wszystko do schroniska.

Natomiast jeśli ktoś nie może tego dnia i o tej godzinie spotkać się pod szkołą, albo woli anonimowo przekazać swoje podarunki, to pudło, gdzie można przynieść karmę, będzie również w sklepie Groszek na Olchowcachw okresie zbiórki, czyli od 26 listopada do 4 grudnia.

Jednocześnie prosimy, aby NIE podsyłać suchej karmy! Tej, póki co, wystarczy.

Stowarzyszenie STOnZ w Sanoku działa już od 1994r. Przytulisko pomaga chorym zwierzętom oraz równocześnie prowadzi dla nich ośrodek adopcyjny, który jest schronieniem dla porzuconych pupilów. STOnZ wspomaga naszych ulubieńców w wyjściu na przeciw trudnym warunkom poprzez ich leczenie, które jest kosztowne.

Utrzymujemy się z 1% KRS, także, kto zechce nas wspomóc – zostawiamy numer KRSu: 0000030265

Za każde doręczenie, przyniesienie oraz wpłacenie na konto darów – jesteśmy ogromnie wdzięczni, serdecznie dziękujemy!

Pandemia dotknęła nie tylko nas ludzi, ale również zwierzęta, które walczą o naszą uwagę w tych trudnych czasach! Zbliża się zima, to najlepsza pora na pomoc w postaci adopcji! Pokażmy im, że nie są dla nas obojętni, a nasz wolny czas możemy poświęcić właśnie im.

Pamiętajmy: Każdy chce kochać i być kochanym!

W razie pytań pisz lub dzwoń! 577 700571 – Angelika.

Środa  2.12.2020  ||    Dodała  Sabina K.