111 |  Pisanie listów nie jest trudne...

Klasa 2b podczas nauki zdalnej poznała cały proces powstawania listu - od poprawnego napisania go, do wysyłania. Oprócz poznania samej formy pisania listu, dzieci nauczyły się poprawnie adresować kopertę, naklejać znaczek w odpowiednim miejscu, poznały znaczenie słowa adresat (odbiorca) oraz nadawca.

Wybierając się na pocztę, oczywiście z zachowaniem wszystkich panujących obostrzeń w obecnym czasie, uczniowie klasy 2b  wysłali swoje listy do wychowawczyni - p. Sabiny Kurasik. Nauczycielka oczywiście na każdy odpisze własnoręcznie, tak, jak to zrobiły dzieciaczki.

Pisanie listów jest to również świetna okazja na utrzymywanie kontaktów w tym okresie izolacji, jak również poznanie nowej dla dzieci i atrakcyjnej alternatywy (zamiast komputera) kontaktowania się ze sobą wzajemnie.

Środa  2.12.2020  ||    Dodała  Sabina K.