120 |  "OKAŻ SERCE" - zakończenie akcji...

„Zwykłe Anioły chodzą po świecie
codziennie ich spotykacie
 nawet o tym nie wiecie"

Do końca dobiegła akcja „Okaż serce…”. 5 grudnia wybrana rodzina otrzymała świąteczną paczkę organizowaną w naszej szkole.

Dziękuję wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom oraz kadrze pedagogicznej szkoły, która okazała wielkie serce. Wśród rodziców znaleźli się sponsorzy: p. Magda i p. Marzena, które wsparły świąteczną paczkę finansowo. Dzięki temu udało się zakupić LAPTOP oraz zabawki dla dzieci. Radość, uśmiech i zaskoczenie towarzyszyły obdarowanym, gdyż wyczekiwały one Św. Mikołaja, a tajemnicza niespodzianka z udziałem pani dyrektor udała się. Żywność i środki chemiczne pomogą rodzinie w odciążeniu budżetu i pozwolą na skoncentrowanie się na walce z chorobą.

Starajmy się pomagać i czynić innym radość. Razem możemy więcej i nawet trudne czasy pandemii nam nie przeszkodzą.

Dziękuję dyrekcji szkoły za pomoc i wsparcie w zorganizowanej akcji, a moim koleżankom i kolegom. DUŻYM ELFOM z SP6 za bezinteresowna pomoc w przeprowadzeniu akcji.

Akcje w szkole przeprowadziło SKW z opiekunem p. Gertrudą Lubieniecką-Jakiel

Czwartek  17.12.2020  ||    Dodała  Gertruda L. J.