130 |  ELFY z SP6 dla pacjentów covidowych z sanockiego szpitala...

W piątek 18 grudnia zakończyliśmy ostatnią akcję charytatywną w tym roku. Tym razem była to akcja dla pacjentów covidowych w sanockim szpitalu "Elfy z SP6".

Uczniowie, harcerki oraz tajemnicze, duże Elfy pomogły w przygotowaniu 70 kartek świątecznych i 30 lampionów "reniferów" oraz kilku śmiesznych choinek, aby rozweselić pobyt pacjentów w szpitalu.

!!!  Wszystkim, którzy wsparli działanie bardzo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu akcji  !!!

Cała przesyłka została dowieziona do administracji szpitala i pozostawiona w izolatorium. Dzięki uprzejmości pana dyrektora Grzegorza Panka i p. Edyty Dżułyk, przesyłki czekają na dystrybucję w Dzień Wigilijny.

Święta Bożego Narodzenia to taki czas kiedy każdy chciałby być z najbliższymi jednak ten rok jest specyficzny i niektórzy spędzą go w szpitalu ale w nim tez może być miło.

Akcję w szkole nadzorowała p. Gertruda Lubieniecka Jakiel

Środa  23.12.2020  ||    Dodała  Gertruda L. J.