148 |  Sesja zdjęciowa w klasie 2b dla BABCI i DZIADKA...

Nie bez powodu mówi się, że rodzice są od wychowywania, a dziadkowie od rozpieszczania.

Dziadkowie zabierają na spacery, na wycieczki i do zoo, bawią się z wnukami do późnej nocy, choć już dawno pora spać, odprowadzają lub odbierają ze szkoły, opiekują się, gdy są chore, pocieszają, pomagają, podpowiadają, wspierają i zawsze są obok.

Dziadkowie są wspaniałą mieszanką śmiechu, opiekuńczych gestów, pięknych opowieści i miłości.

Babcia i Dziadek - po prostu najlepsi na świecie!

21 i 22 stycznia obchodzimy właśnie Ich święto.

W czwartek 21 stycznia świętowaliśmy Dzień Babci, a dzień później - w piątek 22 stycznia - Dzień Dziadka. Wnuki, czyli uczniowie z klasy 2b z radością i niecierpliwością wyczekiwali na te dni, aby móc uczcić swoich ukochanych seniorów. Wychowawczyni klasy, p. Sabina Kurasik, zrobiła dzieciom piękną sesję zdjęciową dla najukochańszych Dziadków. Wnuki ozdobiły własnoręcznie zrobione ramki, wstawiły następnie swoje zdjęcia, które podarowali je jako prezent.

!!!  Wszystkim Babciom i Dziadziusiom życzymy dużo zdrowia, pomyślności, cierpliwości,
radości ze swoich wnuków oraz spełnienia najskrytszych marzeń  !!!

Piątek  29.01.2021  ||    Dodała  Sabina K.