KRONIKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 IM. JANA PAWŁA II W SANOKU


167 |  Finał konkursu szkolnego "CUKIEREK ZA ŻYCZLIWOŚĆ"...

STRONA GŁÓWNA

W szkole dobiegł końca IX Ogólnopolski konkurs „Cukierek za życzliwość I TY możesz zostać wolontariuszem”. Do konkursu przystąpiło 50 uczniów, którzy założyli „Dzienniczki dobrych uczynków”. W tych to dzienniczkach od 1.10.2020 do 15.01.2021 wpisywali swoje dobre uczynki potwierdzone podpisem osoby dorosłej. Do komisji szkolnej wpłynęło 5 ukończonych dzienniczków.

Komisja w składzie p. Gerta Jakiel, p. Renata Handermander, p. Maria Kurkarewicz oraz p. Małgorzata Poziomkowska wyłoniły zwycięzcę konkursu według regulaminu Fundacji „Dwa Skrzydła Anioła” w Lublinie. Zwycięzcą konkursu została uczennica klasy 7B Gabrysia Jagniszczak z uczynkami i wyglądem dzienniczka ocenionym na 475 punktów. Dobre uczynki, wytrwałość w pracy i estetyka dzienniczka dały Gabrysi imponujący wynik.

Komisja przyznała wyróżnienia pozostałym uczestnikom konkursu Wiktorowi Gac i Amelii Wojdyle z klasy 2B ora Wiktorii Biłas z klasy 6B i Alicji Finik z klasy 7B.

Wszyscy uczestnicy konkursu, którzy go ukończyli zostaną nagrodzeni dyplomem i statuetka „Dwa Skrzydła Anioła” oraz pysznymi mlecznymi krówkami. Dzienniczek Gabrysi i jej uczynki pojechały do Lublina na Akcję Ogólnopolską. Wyniki konkursu ogólnopolskiego poznamy pod koniec marca.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom sukcesu a Gabrysi życzymy powodzenia w Lublinie.  Akcję w szkole koordynowała p. Gerta Lubieniecka Jakiel

 

Niedziela  28.02.2021  ||    Dodała  Gertruda L. J.