169 |  Międzypowiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny "LAPBOOK: Na sanockim zamku"...

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie literacko-plastycznym „LAPBOOK: Na sanockim zamku” zorganizowanym przez CDN i Muzeum Historyczne w Sanoku.

Celem konkursu była promocja kreatywnego działania edukacyjnego wśród dzieci i młodzieży, zachęcanie do czytania oraz rozbudzanie indywidualnych zdolności i zainteresowań.

Szkoła mogła zgłosić tylko dwie prace w formie lapbooka artystycznie zaprojektowanej i wykonanej teczki tematycznej. Praca Milana Jezierskiego z klasy 4a zdobyła II miejsce, a Małgosi Lenart z klasy 7a szczególne wyróżnienie. Świetnie sprawdziły się tu  elementy ruchome, otwierane skrytki, fiszki historyczne, dyktanda, rebusy, krzyżówki, puzzle, galerie obrazów i ikon. Lapbooki Milana i Małgosi angażowały wiele zmysłów, stając się tym samym bardziej ciekawe i interesujące.

Relację z ogłoszenia wyników można obejrzeć na YouTube Muzeum Historycznego w Sanoku

Niedziela  28.02.2021  ||    Dodała  Pelagia B.