209 |  "OSZCZĘDZAMY WODĘ - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ" - wyniki Szkolnego Konkursu Ekologicznego...

22 marca obchodzony był Dzień Wody, z tej okazji nasi uczniowie mogli wykazać się swą pomysłowością, a także wiedzą poprzez udział w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Oszczędzamy wodę. Razem możemy więcej”. Każdy chętny uczeń miał za zadanie wykonać ulotkę, dowolną techniką, która będzie zachęcać do racjonalnego gospodarowania zasobami wody słodkiej.

Nasi uczniowie oczywiście nie zawiedli i wykonali bardzo interesujące prace zarówno pod względem merytorycznym jak i graficznym. Do oceny wpłynęło 14 prac z klas 4-8.

Organizatorki konkursu p. Marta Wójcik i p. Anna Fedyń po dokładnym zapoznaniu się z każdą pracą przyznały następujące miejsca.

I miejsce zajęła ulotka wykonana przez Aleksandrę Solecką z klasy 8
II miejsce Martyna Wisłocka klasa 6b
III miejsce zajmuje Milena Jachimowska klasa 6b

Wyróżnienie dla Julianny Guni z klasy 5

!!!  Serdecznie gratulujemy zwycięzcą i dziękujemy za udział każdemu uczestnikowi  !!!

Poniedziałek  19.04.2021  ||    Dodały  Anna F. i Marta W.