226 |  Szkolny Konkurs Fotograficzny "POWRÓT NATURY W ŻYCIE CZŁOWIEKA"...

Z okazji Światowego Dnia Ziemi, obchodzonego 22 kwietnia, uczniowie mogli wziąć udział w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „POWRÓT NATURY W ŻYCIE CZŁOWIEKA”.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego relację „człowiek – środowisko” i powrót natury na tereny zajęte przez człowieka.

W konkursie wzięło udział 23 uczniów z klas 4-8, którzy łącznie przesłali ponad 90 zdjęć! Jak zwykle nasi uczniowie wykazali się czujnym okiem fotografa i niezwykłą kreatywnością fotografując miejsca, których często nie zauważamy, a które pokazują jaką siłę ma natura! Efekty ich pracy możecie podziwiać w załączonym filmiku.

Spośród wielu przesłanych fotografii organizatorki konkursu p. Anna Fedyń i p. Marta Wójcik postanowiły wyróżnić zdjęcia:

I miejsce - Julia Nieć  - klasa 4
II miejsce - Magdalena Bochnak – klasa 4
III miejsce - Mateusz Pawlik – klasa 6a

!!! Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie a  zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!

Piątek  7.05.2021  ||    Dodały  Marta W. i Anna F.