241 |  ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII dla Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w LASKACH...

Nasza szkoła wzięła udział w I edycji II cyklu Konkursu ZBIÓRKI ZUŻYTYCH BATERII w Placówkach Oświatowych i Wychowawczych pod hasłem „EDUKUJEMY – POMAGAMY”.

Zbiórka była prowadzona przez Firmę REBA S. A. w Warszawie, a akcja trwała do 30 kwietnia.

W wymaganym czasie udało nam się zebrać, aż 60,00 kg zużytych baterii!!!

Nasi uczniowie oraz nauczyciele bardzo chętnie zaangażowali się w zbiórkę zużytych baterii, a korzyści płynące z tego zaangażowania, to nie tylko poprawa stanu czystości naszego środowiska, podwyższenie świadomości ekologicznej społeczeństwa, ale przede wszystkim doraźna pomoc dla dzieci ze szkoły specjalnej.

Dzięki przeprowadzonej akcji został zakupiony piec grzewczy wraz z instalacją, a my otrzymaliśmy Dyplom od Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w LASKACH, za pomoc w jej przeprowadzeniu.

!!!  Dziękujemy wszystkim osobą, które zaangażowały się w zbiórkę baterii !!!

Piątek  28.05.2021  ||    Dodała  Anna F.