251 |  Dzień Dziecka w klasie 2b...

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu to najlepszy prezent jaki można sprawić dzieciom. Dlatego też klasa 2b wraz z wychowawczynią p. Sabiną Kurasik wybrała się do ZWIERZYNIA do Bieszczadzkiej Kryjówki z okazji Dnia Dziecka.

Przygodę rozpoczęliśmy od zabawy w podchody, przygotowanej dzień wcześniej przez wychowawczynię i Mamę Leny Kraczkowskiej.

Dzieci otrzymały mapy, z wydrukowanymi na nich zdjęciami-wskazówkami, gdzie ukryte zostały zagadki. Naszą trasę rozpoczęliśmy od zapory w Myczkowcach. Dzieci w pocie czoła szukały wskazówek, ale też podziwiały widoki zapierające dech w piersiach. Po pierwszych rozwiązanych zagadkach, weszliśmy w las i udaliśmy się do cudownego źródełka gdzie dzieci wysłuchały po drodze historii tegoż miejsca. Gdy zjedliśmy tam drugie śniadanie, udaliśmy się na poszukiwanie kolejnych zagadek ku Bieszczadzkiej Kryjówki gdzie czekały na nas gry, zabawy, ognisko, poczęstunek. Dzieci długo się wspólnie bawiły, rozmawiały, zażywały świeżego powietrza. Kropką nad i była wyprawa na szybowisko do Bezmiechowej gdzie dzieci podziwiali piękne widoki, hasali po trawie, a na końcu otrzymali upominki zasponsorowane przez Mamę Kacpra Flura za co SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

!!!  Bardzo dziękuję w swoim imieniu, jako wychowawczyni klasy, ale również w imieniu dzieci,
za organizację i użyczenie nam miejsca Bieszczadzka Kryjówka Rodzicom Lenki, jak również
za pomoc przy transporcie i opiece nad dziećmi
Mamie Amelki Wojdyła, Mamie Amelki Domaradzkiej, oraz Tacie Kuby i Julii Gurgacz  !!!

Było przecudownie i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Na pewno zapadnie dzieciom ta przygoda długo w pamięci i miejmy nadzieję, że do zobaczenia za rok!

Środa  2.06.2021  ||    Dodała  Sabina K.