261 |  FINAŁ Szkolnego Konkursu Fotograficznego "Osobliwości przyrodnicze Sanoka i okolic"...

Za nami III i już ostatni etap Szkolnego Konkursu Fotograficznego obejmujący zdjęcia w kategorii WIOSNA.

Jak zwykle i tym razem dostarczyliście przepiękne ujęcia budzącej się do życia przyrody. Do trzeciego etapu wpłynęło 17 zdjęć od 7 uczniów, a rozkład punktów przez Was uzyskanych możecie zobaczyć w dziale Konkurs Fotograficzny "Osobliwości przyrodnicze Sanoka i okolic"

Wielkim zwycięzcą całego konkursu została w tym roku Magdalena Bochnak z klasy 4a uzyskując maksymalną ilość 30 punktów, za zdjęcia we wszystkich trzech kategoriach!

Drugie miejsce zajęła Nikola Spędzia z klasy 6b  uzyskując za swoje niezwykłe fotografie aż 28 punktów, a trzecie miejsce zajęli ex equo Milena Żytka z klasy 6b i Mateusz Pawlik z klasy 6a z sumą zdobytych punktów 27.

Dodatkowo zostały przyznane dwa wyróżnienia dla Martyny Wisłockiej z klasy 6b i dla Jakuba Gnapa z klasy 6b.

Niespodzianką tegorocznej edycji była FOTOKSIĄŻKA z fotografiami naszych uczniów, która została wydana w ramach realizowanego przez naszą szkołę Programu ERASMUS+.

Nagrody zwycięzcą wręczyła Pani dyrektor Barbara Zdybek.

!!!  Serdecznie gratuluje zwycięzcą i wszystkim uczestnikom konkursu wspaniałych prac,
które można obejrzeć w naszej galerii i już dziś zachęcam
do udziału w przyszłorocznej edycji – organizator konkursu p. Anna Fedyń  !!!

Wtorek  15.06.2021  ||    Dodała  Anna F.