263 |  PAINTBALL-owa rywalizacja klasy 7a...

10 czerwca klasa 7a wraz z opiekunami p. Eweliną Krawiec oraz p. Maciejem Kaczmarskim wybrała się na wycieczkę do Nowosiółek, gdzie zostały przygotowane różne atrakcje i aktywności przez Biuro Podróży „Dzikie Bieszczady”.

Na początku klasa miała okazję zwiedzić Muzeum Przyrodniczo – Łowiecke „KNIEJA”, gdzie p. Henryka Wałachowska ciekawie opowiedziała o faunie i florze Bieszczad. Jednak główną atrakcją był PAINTBALL.

Instruktor przedstawił uczniom regulamin i zasady bezpiecznej gry, po czym ubrani w kombinezony, maskę ochroną oraz markery wyposażone w kulki wypełnione farb, uczniowie zostali podzieleni na 2 zespoły, które na polu paintballowym „walczyły” między sobą. Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Wspólna rywalizacja wzmocniła ducha walki oraz zjednoczyła jako drużynę.

Następną atrakcją było poszukiwanie skarbów. Wyposażeni w mapę, kompas oraz nawigację GPS, klasa  poszukiwała poszczególnych punktów, które miały doprowadzić do OSADY ZA LASEM, gdzie był ukryty skarb. Była to taka lekcja historii, by odnaleźć „nieistniejącą wieś”, gdzie znajdowały się zdziczałe sady, piwnice czy studnie.

Na koniec wszyscy głodni udali się na pieczoną kiełbaskę.

!!!  Wycieczka ta dostarczyła nie lada wrażeń i na pewno pozostanie w pamięci uczniów na bardzo długi czas  !!!

Środa  16.06.2021  ||    Dodała  Ewelina K.